Традиційний контракт

Мобілізація – це діяльність, яка проводиться після того, як клієнт обрав головного підрядника, але до того, як підрядник розпочне роботу на місці. Це підготовчий етап, під час якого більшість робіт керується підрядником. Взяти участь у тендері можна на сайті sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property.

Підготовка до етапу виконання робіт

Адміністратор договору організовує переддоговірну зустріч для обговорення процедур, які будуть прийняті на етапі виконання робіт.

Існує цілий ряд завдань, необхідних для підготовки до етапу виконання робіт:

 • Адміністратор договору доручає видачу підряднику інформації про виробництво.
 • Клієнт і підрядник готують і погоджують графіки умов для привласнення власності або структур, які будуть збережені.
 • Провідний консультант координує групу консультантів, щоб перевірити, що всі необхідні страхові дозволи узгоджені, стінні сторонами угоди та інші нормативні вимоги на місці і що всі необхідні умови планування були задоволені.
 • При необхідності, і якщо це ще не було зроблено, то клієнт призначає партію стіни геодезистів, в затверджених інспекторів, інспекторів сайту і в будинку або аутсорсингу інженерної команду для свідків тестування і введення в експлуатацію і взяв на себе виходить з послуг, як тільки практичне завершення буде сертифіковано.
 • Підрядник готує і публікує магістерську програму для роботи і питань до адміністратору контракту. Адміністратор контракту може побажати довести ключові дати в магістерській програмі до відома клієнта або команди консультантів (наприклад, дати прийняття рішень або інформації , або робіт, що не входять в контракт ). Адміністратор контракту не повинен затверджувати магістерську програму, оскільки схвалення може бути розглянуто для зняття. Підрядник по відповідальності за програмування на роботи таким чином, щоб досягти кінцевої дати.
 • Головний дизайнер гарантує, що координація процедури в місці для проектування здійснюється підрядником або спеціалістом від підрядників.
 • Адміністратор контракту труси на сайті інспекторів в відношенні процедур перевірки і звітності про роботі на сайті, як вона прогресує. Це може включати в себе конкретні спостереження і механізми, пов’язані із здійсненням звітності клієнта політики, такі як екологічна політика (на великому проекті, це може включати в себе призначення в якості екологічного консультанта спеціально для виконання цієї ролі).
 • Клієнту може знадобитися поставити процедури на місці, щоб перемістити деяких з його співробітників і обладнання, з тим щоб він міг продовжувати працювати ефективно під час виконання робіт.
 • Підрядник погоджується на основні принципи з проектною групою, які будуть використовуватися для лінійної сітки і установки пози на сайті.

Мобілізація підрядника

Мобілізація може передбачати виконання підрядником таких завдань:

 1. Координація підготовки та видання довідника проекту, що визначає обов’язки, процедури та лінії зв’язку на етапі будівництва.
 2. Підготовка методичних висновків та отримання заявок про методи від субпідрядників.
 3. Підготовка плану розташування ділянки для будівництва.
 4. Укладання заходів щодо комунікацій на сайті, таких як отримання та розповсюдження пошти та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).
 5. Управління спеціалізованим дизайном та схваленням креслень. Підрядник, можливо, забажає призначити на проектування координатора, відповідального за це.
 6. Реклама і відбір залишених контрактів, такі як харчування, безпека і очищення контрактів.

Взяти участь у тендері можна на сайті sale.ueex.com.ua.