Електронні торги конфіскованими активами через універсальну біржу в Україні

Велика кількість людей, які брали участь в аукціонах державної електронної системи, постраждали від дій шахраїв, корупціонерів та дискримінаторів. Не менше й постраждали банки й кредитори, які не змогли отримати обіцяні боржниками гроші, в результаті вони втрачали десятки й сотні тисяч гривень. Так продовжувалось на протязі декількох років, від чого ринок конфіскованого майна зійшов нанівець і вимагав термінових змін.

Та ці зміни відбулись, коли електронні торги перейшли до майданчика «Української універсальної біржі». Вона має 4 рівні акредитації, що були затверджені Міністерством розвитку торгівлі. Також вона є найкращою біржею в Україні, адже відповідає багатьом стандартам закордонних електронних майданчиків для торгів. Вона змогла повернути втрачені гроші кредиторам, та допомагає банкрутам реалізовувати вилучену судом маєтність, аби вирішити проблеми з заборгованістю.

Вже декілька років універсальна біржа реалізовує різноманітні активи, в тому числі рухомі та нерухомі об’єкти, дорогоцінні речі, об’єкти малої приватизації, земельні ділянки, електронні прилади й обладнання тощо. Кожен день на сторінках біржі публікується сотні нових оголошень, у яких беруть участь понад 3 000 учасників.  

На що здатна торгово-ресурсна біржа «УУБ» заради своїх аукціонів та їх учасників?

Біржа піклується за своїми клієнтами, та може надати їм різноманітні можливості, серед яких найважливішими вважаються:

  • Зручний та швидкий інтерфейс, а також зручна система пошуку необхідного лоту через фільтри;
  • Цілодобові прийоми консультацій при роботі на сайті;
  • Юридичний супровід під час підписання різноманітних угод на біржі та з іншими учасниками;
  • Повна захищеність персональних даних;
  • Якісна технічна підтримка фахівцями з роботи на біржі;
  • Регулярні тренінги та семінари, які допомагають удосконалювати знання у цій сфері;
  • Чесна конкуренція під час проведення аукціонів;
  • Актуальна та офіційна інформація щодо різних аспектів сторінок.

Аби стати учасником торгів, познайомитися з іншими учасниками, реалізаторами арештованих активів, краще розуміти структуру ринку, почати заробляти на електронних аукціонах та отримувати гарні прибутки, необхідно лише пройти швидку реєстрацію на офіційній сторінці універсальної біржі www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/avtomobili/.